Karbantartó álláslehetőség

Rendelkezel legalább szakmunkás mechanikai, vagy elektronikai végzettséggel? Van karbantartói, technikusi gyakorlatod?

Jelentkezz mielőbb, ha érdekelnek a részletek!

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • mechanikai, pneumatikus, félautomata és automata gépek, teszterek, berendezések üzemeltetése;
  • folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása;
  • a tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, a meghibásodott berendezések szakszerű javítása;
  • gépek telepítése, installációja, gépek jó állapotának megőrzése;
  • a gépekhez tartozó dokumentációk pontos vezetése.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • minimum szakmunkás végettség (mechanikai vagy mechatronikai, elektronikai);
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
  • csapatjátékos hozzáállás;
  • 2 – 4 műszak vállalása (8 órás munkarend).

Előnyként értékeljük:

  • hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat;
  • gépkarbantartói, forrasztási vagy mechanikai tapasztalat;
  • alapfokú szakmai angol nyelvismerete;
  • programozási nyelvek ismerete;
  • műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasság.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg

Mi a legmagasabb végzettséged?

Vállalod a folyamatos, többműszakos munkarendet?

Igényelnél vállalati buszjáratot?

Hol szállnál fel?

Egyéb helység?